Program


Szegénynek lenni - Ötvös András önálló estje

Szegénynek lenni - Ötvös András önálló estje

Ötvös András vagyok és szegény. Nem, ne úgy értsék, hogy ó szegény Ötvös András...!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. február 21. péntek, 19:00

Sokkal inkább arról van szó, hogy az éppen aktuális fizetésemet, társadalmi helyzetemet és az engem körülvevő életkellékeket tekintve nem ütöm meg azt az áhítottnak hitt szintet, melyet a hazug tökéletességre erővel hergelő reklámszövegek ránk erőltetnek. Teszik ezt azért, hogy hátha, emiatt magamat rosszul érezve komolyabban kezdek fogyasztani, vásárolni. És persze így még szegényebb leszek. Úgy döntöttem, hogy nem ezt az utat választom. Szegénységemet és a beleérzett kiszolgáltatottságomat az igazi mesterek kincseivel szeretném ellensúlyozni. Talán leginkább azért, mert ezek manapság már nem mindenkinek jelentenek valódi gazdagságot. Orbán Ottó, Hajnóczy Péter, Kertész Imre, Füst Milán, Lázár Ervin, József Attila, Pilinszky János mondatai nekem segítenek élni, és ha nekem, akkor talán másoknak is.
Erre az estére együtt és egyformán leszünk szegények.

Az Improvizuál Produkció előadása.

(Fotó: Vígszínház - Emmer László)

Ajánlatunk


Családi musical a Körúti Színház előadásában. Egy szívet melengető, humoros mese gyermekeknek és felnőtteknek, a csodáról.

Gyermekmusical a Pesti Művész Színház előadásában. Zenés mesekaland Micimackóval és barátaival a Százholdas Pagonyból.

„Aki nem boldog, bűnös. Mernem kell nagyon-nagyon boldognak lenni.” Pilinszky János szavai ezek, ide illenek, az adventi várakozás kapujába. Mert az tud boldog lenni, aki megtanul várakozni. Várakozás közben születnek meg a vágyak – vágyaink a szerelemre, vágyaink a gyermekre, egy pohár tiszta vízre, rég nem látott barátra, a fenyves csendjére, egy cinke neszeire, kedvesem csókjára a nyakszirtemen... S ez már szinte a béke. A béke, amit egy kisded hoz el… angyalszárny suhogás közepette. Erről mesélek. Az előadás előtt és után könyvvásárlási és dedikálási lehetőség.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!