Program


Ne most,Drágám!

Ne most,Drágám!

A történet középpontjában szeretők, nercbundák, illetve hiányosan öltözött nők állnak.... Lehet, hogy a görcsös férfivágyak, de az is lehet, hogy a női könnyűvérűség szimbóluma a nercbunda, de az biztos, hogy ahol nercbunda van, ott valaki nagyon akar valamit, és történetesen általában ugyanazt.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2018. november 15. csütörtök, 19:00

vígjáték két részben
Írta: Ray Cooney és John Chapman

A történet középpontjában szeretők, nercbundák, illetve hiányosan öltözött nők állnak.... Lehet, hogy a görcsös férfivágyak, de az is lehet, hogy a női könnyűvérűség szimbóluma a nercbunda, de az biztos, hogy ahol nercbunda van, ott valaki nagyon akar valamit, és történetesen általában ugyanazt. John Chapman és Ray Cooney azonban nem hagyja hőseit egykönnyen győzni, így a szimpla szerelmi háromszögnek indult sztori gyorsan csaknem
tucatnyi egymásba fonódó „ki-kivel?”- jellegű gordiuszi csomóvá alakul, lehetetlenebbnél lehetetlenebb helyzetekbe sodorva a kis szőrmeszalon szüntelen hantázó tulajdonosait.
Sűrűsödő időközökben jelennek meg házasságtörő férjek és feleségek, megsokszorozódnak a hölgyekről le és felkerülő különböző ruhadarabok. A negyedik emeleti szőrmeszalon ablakából a legváltozatosabb öltözékek és használati tárgyak röpködnek. Szállnak a bundák...
A történet valami nagyon jellemzőt mutat meg a tesztoszteron agyra gyakorolt hatásáról: amikor a férfiban csak a „szent cél” marad, mint éltető erő, amely mindent megbolygat maga körül. A szerzők elfogulatlanságára utal, hogy női hőseik sem „gondolkoznak” ennél sokkal bonyolultabban, csak míg az ő vágyaik már jórészt tárgyiasultak, addig a teremtés koronája még mindig a természetben keresi a pillanatnyi eufória élményét.

Ajánlatunk


Egy kapcsolat, ahol a szeretet álarc, a törődés alku, és a szabadság mindig túl drága. A darab szellemesen, humorral fűszerezve, mégis fájdalmas őszinteséggel mutatja be, hogyan csúszik át a szerelem manipulációba, és hogyan válik a „Nem tudok nélküled élni” örök ígérete fenyegetéssé.

Fejes Tamás zenész: a Tankcsapda dobosa. Üzletember: hangszerboltokat működtet szerte az országban, Debrecenben több vendéglátóhely is a nevéhez kötődik, apartmanházakat üzemeltet és még egy pálinkafőzdéje is van. Műgyűjtő: ezt a szenvedélyét a Kincsvadászok című műsorból ismertük meg, de gyerekkora óta érdeklik a régiségek, többek között veterán járműveket is gyűjt. És vajon még hány arca van, a magát elsősorban zenésznek valló Fejes Tamásnak? Barabás Évi kideríti.

Mesés felfedezésre várunk minden örökmozgó bölcsődést, óvodást és kisiskolást. A koncerten saját dalok és magyar népdalok csendülnek fel, miközben bábok és különleges hangszerek repítenek minket az Óperencián is túlra. Itt nem csak hallgatni ér a zenét: énekeljetek, táncoljatok és kalandozzatok velünk önfeledten! A szülők, ne fogják vissza magukat.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!