Eugene O Neill: Utazás az éjszakába
Tragédia két részben
Színházpedagógiai foglalkozással
Tragédia két részben
Színházpedagógiai foglalkozással
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2018. január 16. kedd, 19:00
Egy amerikai család átlagos reggelije. Csakhogy a felszínes csevegés mögött feszült indulatok rejtőznek, s az idő múlásával elfojtott sérelmek törnek a felszínre. Hamarosan elszabadul a pokol az elegáns házban!
Döbbenetes erejű történet családi viszonyokról, önhazugságról, szeretetvágyról- és hiányról, emberi erőről és gyöngeségről. Parádés szereposztás!
Fordította: Vas István
Képzeletszínházi előadás és beszélgetés, avagy emberi sorsok és játszmák - ahogy a nők látják.
Mesés felfedezésre várunk minden örökmozgó bölcsődést, óvodást és kisiskolást. A koncerten saját dalok és magyar népdalok csendülnek fel, miközben bábok és különleges hangszerek repítenek minket az Óperencián is túlra. Itt nem csak hallgatni ér a zenét: énekeljetek, táncoljatok és kalandozzatok velünk önfeledten! A szülők, ne fogják vissza magukat.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!