Program


Az üvegcipő
6

Az üvegcipő

Molnár Ferenc vígjátéka egy furcsa szerelmi négyszög története ironikus, szívfacsaró mese.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. május 8. péntek, 19:00

Molnár Ferenc: Az üvegcipő
vígjáték három részben
Az előadást 12 éven felüli nézőinknek ajánljuk!


Irma, a Józsefváros kis Hamupipőkéje nem gazdag királyfiról álmodik: ő egy szegény asztalosba, Sipos Lajosba szerelmes, menthetetlenül és reménytelenül. De a korosodó, mogorva iparosmestert már más is kiszemelte magának: Adélnak, a panziósnőnek még házassági tervei is vannak, miközben fiatal szeretője karjaiban keresi a boldogságot. Molnár Ferenc vígjátéka egy furcsa szerelmi négyszög története ironikus, szívfacsaró mese, mely meghódította nemcsak a magyar, de a külföldi színházak közönségét is, és most visszatér igazi otthonába, ahol született, hiszen ezt a darabot – oly sok Molnár Ferenc drámához hasonlóan – a Vígszínház mutatta be először.

(19 órás kezdés esetén az előadás várható befejezésének ideje 22.20 óra)
Bemutató: 2023. szeptember 23. 19 óra Vígszínház

Ajánlatunk


Egy kapcsolat, ahol a szeretet álarc, a törődés alku, és a szabadság mindig túl drága. A darab szellemesen, humorral fűszerezve, mégis fájdalmas őszinteséggel mutatja be, hogyan csúszik át a szerelem manipulációba, és hogyan válik a „Nem tudok nélküled élni” örök ígérete fenyegetéssé.

Fejes Tamás zenész: a Tankcsapda dobosa. Üzletember: hangszerboltokat működtet szerte az országban, Debrecenben több vendéglátóhely is a nevéhez kötődik, apartmanházakat üzemeltet és még egy pálinkafőzdéje is van. Műgyűjtő: ezt a szenvedélyét a Kincsvadászok című műsorból ismertük meg, de gyerekkora óta érdeklik a régiségek, többek között veterán járműveket is gyűjt. És vajon még hány arca van, a magát elsősorban zenésznek valló Fejes Tamásnak? Barabás Évi kideríti.

Mesés felfedezésre várunk minden örökmozgó bölcsődést, óvodást és kisiskolást. A koncerten saját dalok és magyar népdalok csendülnek fel, miközben bábok és különleges hangszerek repítenek minket az Óperencián is túlra. Itt nem csak hallgatni ér a zenét: énekeljetek, táncoljatok és kalandozzatok velünk önfeledten! A szülők, ne fogják vissza magukat.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!