ArcMás- Geszti Péter
Geszti Péter neve hallatán biztos, hogy mindenkinek beugrik valami: Rapülők, Jazz+Az, A dzsungel könyve, Nemzeti Vágta, @®© óriásplakát-kiállítás, Aladár a Mézga családból, az X-Faktor zsűritagsága, és még sorolhatnánk. több
Geszti Péter neve hallatán biztos, hogy mindenkinek beugrik valami: Rapülők, Jazz+Az, A dzsungel könyve, Nemzeti Vágta, @®© óriásplakát-kiállítás, Aladár a Mézga családból, az X-Faktor zsűritagsága, és még sorolhatnánk. több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2020. november 13. péntek, 19:00
ArcMás – Geszti Péter
Geszti Péter neve hallatán biztos, hogy mindenkinek beugrik valami: Rapülők, Jazz+Az, A dzsungel könyve, Nemzeti Vágta, @®© óriásplakát-kiállítás, Aladár a Mézga családból, az X-Faktor zsűritagsága, és még sorolhatnánk. A mai este főszereplője többek között zenéről, színházról, filmekről, reklámokról, dalszövegekről beszélget Barabás Évivel. És biztos lesz meglepetés is!
Für Anikó és Hrutka Róbert zenés irodalmi estje A magyar kultúra napja alkalmából
Évek óta sikeres sorozatunk apróbbaknak és nagyobbaknak is szól. Jó hangulatú, szórakoztató formában sok játékkal, mondókával és énekkel a közös mulatságokon bevezetnek a magyar népzenébe és népi hagyományokba. (2 éves kor alatt ingyenes.)
A bábos és élőszereplős előadásban több jól ismert Boribon mesét egy új történetben mesélünk el - a szerző, Marék Veronika engedélyével -, némileg új köntösben és elgondolásban feldolgozva. A PUPPetlaborARTory és a Divine Comedy Company koprodukciója.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!